امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۵
سرویس : اجتماعی زمان :   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۴ شناسه خبر : ۱۴۶۴۱
وزیر علوم در گفتگو با وارش نیوز خبر داد:
نهایی شدن اساسنامه سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: با نهایی شدن اساسنامه سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور، این سازمان از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منفک و به یک سازمان مستقل بدل می شود.

دکتر محمدعلی زلفی گل در گفت‌وگو با وارش نیوز، درباره آخرین وضعیت تشکیل سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور گفت: اساسنامه سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور در شورای عالی انقلاب فرهنگی در حال نهایی شدن است.

وی افزود: پس از اینکه اساسنامه سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور نهایی شد، این سازمان از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منفک می‌شود و به یک سازمان مستقل که به صورت هیات امنایی مدیریت می‌شود، تبدیل خواهد شد.

وزیر علوم گفت: مسؤولیت های بیشتری به سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور واگذار می‌شود. مسؤولیت ارزشیابی آموزش عالی به صورت کلی و برون سازمانی برعهده این سازمان قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: مسؤولیت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی، آموزش و پرورش برعهده سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور قرار می‌گیرد.

ارسال نظر

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


آخرین اخبار
بیشتر