امروز : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۶
سرویس : سیاست زمان :   ۱۴۰۳/۲/۲۶ - ۱۴:۱۴ شناسه خبر : ۱۵۱۷۹
«قلب گردشگری ایران» مقصد سفر استانی دولت مردمی(۵۱)
مرکز ارتباط مردمی مازندرانی‌ها با رئیس‌جمهور فعالیت خود را آغاز کرد مرکز پاسخگویی برخط ۱۱۱ و سامانه ارتباط مردمی با رئیس جمهور از امروز (چهارشنبه) به منظور آسانی ارتباط مردم مازندران با دولت همزمان با دور دوم سفر استانی آیت الله رئیسی به استان فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش وارش نیوز ؛ این سامانه از امروز برای مردم استان مازندران این امکان را فراهم آورده است تا در هر نقطه از این استان در تماس و با شماره‌گیری ۱۱۱، درخواست ها، پیشنهادها و دیدگاه های خود را ثبت و در نهایت نیز نتیجه را پیگیری کنند.

این سامانه که در راستای آسان شدن ارتباط مستقیم مردم با دولت و با هدف دریافت درخواست‌ها و پیشنهادهای مردمی راه اندازی شده است در ۲ نوبت فعالیت می کند.

در هر نوبت کاری ۱۶۰ کارشناس اپراتور از ساعت هفت تا ۲۱ آماده پاسخگویی به تلفن‌های مردم استان هستند.

مردم مازندران می توانند از امروز چهارشنبه تا جمعه ۲۸ اردیبهشت و تا پایان روز سفر رئیس جمهور درخواست های خود را از طریق شماره گیری ۱۱۱ با مرکز ارتباطات نهاد ریاست جمهوری در میان گذارند.

همچنین وبگاه اینترنتی سامد دیگر راه ارتباطی مردم مازندران برای بیان درخواست ها و مطالبات آنها است و مکان هایی برای دریافت نامه های درخواست مازندرانی ها به رئیس جمهور جانمایی شده است.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری - ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت - همراه با تعدادی از اعضای هیات دولت برای دومین بار در قالب سفر استانی مهمان مازندرانی‌ها است.

بهره‌برداری از طرح‌های جدید نهضت ملی مسکن، چندین طرح درمانی، سد گلورد، طرح تکمیل آبرسانی به شهر ساری، بوستان جنگلی ۵۰۰ هکتاری ساری و چند طرح عمرانی دیگر و همچنین حضور در نشست شورای اداری، دیدار با علما، نخبگان و خانواده شهدا و مردم استان بخشی از برنامه‌های هفدهمین سفر رئیس‌ دولت سیزدهم در دور دوم سفرهای استانی است.

سفر نخست آیت‌الله رئیسی همراه با تعدادی از وزرا و اعضای هیات دولت سیزدهم به مازندران ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ انجام شد که افزون بر دیدار با اقشار مختلف مردم و بازدید از برخی طرح‌های زیرساختی، بهره‌برداری از چندین طرح عمرانی و تعیین تکلیف تعدادی از پروژه‌های نیمه‌کاره و بر زمین مانده، نتیجه آن در نظر گرفتن ۱۷۶ مصوبه برای اجرای طرح‌های مختلف با مجموع اعتبار مصوب بیش از ۱۷۷ هزار و ۸۹۸ میلیارد ریال بود.

از پایان سال ۱۴۰۰ تا کنون افزون بر ۱۲۶ هزار و ۴۱۵ میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های مصوب سفر نخست رئیس‌جمهور به مازندران اختصاص یافت که معادل ۷۱ درصد کل اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح‌ها است.

به استناد آمارهای اعلام شده توسط دستگاه‌های اجرایی و استانداری مازندران، از مجموع ۱۷۶ مصوبه سفر نخست رئیس‌جمهور به مازندران ۷۸ مصوبه به طور کامل محقق شده، در ۸۹ مصوبه فرآیند اجرایی طی می‌شود و عملیات اجرایی با پیشرفت فیزیکی طبق برنامه در حال انجام است و اجرای ۹ مصوبه نیز در حال پیگیری است.

ارسال نظر

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


آخرین اخبار
بیشتر