امروز : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۸
آخرین اخبار : ۶۲ میلیون پرونده سلامت الکترونیک تشکیل شده است / بیماری های غیرواگیر علت ۹۰درصد مرگ و میرها در ایران است قصه پرغصه فلسطین هر انسان حق طلب را می‌آزارد/ هیچ‌کس نباید انتظار ویژه‌ای در قبال کمک به مقاومت داشته باشد/ دستاوردهای عظیم الگوی مقاومت در مقابل خسارات سنگین روند سازش معاون قضایی دادگستری مازندران: اقدامات شهرداری ساری در مورد زباله بر اساس قانون است / تیر کاسبان زباله به سنگ خورد! صفحات نخست روزنامه ورزشی۲اسفند ۱۳۹۵ واکنش باران کوثری به پست اینستاگرامی جردن باروز کشتی‌گیر آمریکایی مدل جدید لپ تاپ گیمینگ Razer Blade رونمایی شد
نماینده شمالی تشریح کرد:
رابطه هزینه‌های انتخاباتی‌ حسن روحانی با موسسه ثامن‌الحجج
متاسفانه دفتر مرکزی این موسسه در خیابان کریمخان ستاد مرکزی آقای روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۲ بود و این موضوع این شائبه را ایجاد کرده که عدم تعیین تکلیف این موسسه به همین دلیل بوده است.
۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۲۰:۵۵
پس از دانشگاه علوم پزشکی ساری نوبت به دانشگاه علوم کشاورزی رسید:
نامه اعتراضی جمعی از فعالین فرهنگی دانشگاه کشاورزی ساری / درخواست ایجاد فضای تعاملی در دانشگاه!
فضای دانشگاهی در ساری برای دومین بار طی هفته جاری شاهد محیط اعتراضی نسبت به برخی از اقدامات روسای دانشگاه ها بوده است.
۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۱۳:۲۳
نماینده شدن چقدر هزینه دارد؟
عضویت در مجلس نمایندگان خرج دارد. برخی از این داوطلبان به صورت فردی و برخی ائتلافی دست به جیب می‌شوند، در این گزارش نگاهی داریم به هزینه‌هایی که این افراد باید از جیب بگذارند.
۱۳۹۴/۱۱/۹ - ۲۳:۱۳
گزارشی از برگزاری کنسرت های موسیقی در گرگان
آغوش باز مردم گرگان به روی کنسرت‌ها
در سال جاری گرگانی‌ها حدود ۹۰۰ میلیون تومان برای تماشای ۲۹ سانس کنسرت هزینه کرده اند. بررسی قیمت بلیط‌ها نشان می‌دهد اقشار متوسط و ضعیف از این کنسرت‌ها بهره‌ای نبرده‌اند.
۱۳۹۴/۱۱/۹ - ۱۹:۴۲
قطع اضافه‌کاری ۲۶۴هزار نفر / حال بازار کار خوب نیست!
با وجود افزایش ۶۳۵ هزارنفری تعداد شاغلان کشور از پاییز ۹۳ تا ۹۴، رکود اقتصادی و سکته فعالیت‌ها باعث کاهش تولید، فروش و در نتیجه افت پرداختی بنگاه‌ها و حذف اضافه‌کاری ۲۶۴ هزارنفر شده است.
۱۳۹۴/۱۱/۸ - ۱۵:۱۹
معضلی به نام زندان در خلیل شهر
فعالیت زندان در شهر نه تنها با قانون انتقال زندانها مغایرت دارد بلکه مستند به بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری نیز با منع قانونی همراه است
۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۲۲:۱۰
زندانی مازندرانی‎الاصل آزاد شده توسط امریکا کیست؟
کمتر کسی نام زندانیانی که آمریکا در پی مبادله زندانیان با ایران در جریان برجام آزاد کرده را از قبل شنیده است اما در بین این اسامی، یک نام برای مازندرانی‎ها و اهالی شهرستان جویبار آشناست.
۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۸
مهدی عبوری اسطوره بزرگ سازندگی در طول تاریخ شهر ساری
عملکرد عبوری در بین همه شهرداران طول تاریخ ساری منحصر به فرد بوده و با همه کم لطفی هایی که در حق او شده اما او مهربانترین شهردار با شهر / شهرداری و شهروندان بوده است و همواره محور هماهنگی و اتحاد بین شهرداری و شورای شهر و البته اعضای این نهاد مردمی بوده است .
۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۲۲:۵۲
جدایی میاندرود از ساری: (بخش هشتم)
مبانی ناکارآمد سیاسی در توجیه عمل تجزیه / میاندرود؛ بازیچه اغراض انتخاباتی
"سیاست به عنوان فن و هنر اداره کردن امور، مجموعۀ به هم پیوسته، منسجم و هماهنگ از دانسته ها و علوم مختلف است که به ما برای فهم بهتر پدیده های سیاسی کمک می کنند.
۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۶
من آنم که رستم بُود پهلوان:
دست و پا زدن نماینده جوان / دامادی و کابوس دولتِ مُستعجل
مرکز ثقل یا گرانیگاه هر تفکر،جریان سیاسی و شخصیت اجتماعی بر مبنای اقدامات انجام شده و توانایی دست یابی به اهدافی که قولش را به مردم داده است قابل تشخیص و ارزیابی خواهد بود.
۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۶