امروز : پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶
آخرین اخبار : مرگ بر اثر سقوط از ساختمان از خرید دستمال های کاغذی جعبه ای با نشان استاندارد تقلبی با نام های تجاری «معصوم و طوطیا» خودداری کنید. مردم گوشت مرغ نخورند یا بخورند؟ قتل پسرعمو با داس افزایش ۳۰ درصدی جرائم فضای مجازی در مازندران ساختمان پلاسکو کاملا فروریخت/ گروهی از آتش‌نشان‌ها زیر آوار گرفتار شدند +تصاویر
کاهش ازدواج‌ دامن مسکن را می‌گیرد
برخی کارشناسان مسکن با استناد به ثبت حدود یک میلیون ازدواج در سال از یک سو و رکود ۲.۵ ساله بخش ساخت و ساز که منجر به عقب ماندن تولید مسکن از نیاز سالیانه کشور شده است.
۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۳
اقتصاد ایران آماده یکسان شدن نرخ ارز است؟
بررسی ها نشان می دهد زمان یکسان‌سازی نرخ ارز نباید به‌طور دقیق از پیش اعلام عمومی شود و انجام یکباره آن، پس از فراهم شدن پیش‌نیازهای مطرح شده در این سخنرانی، باید موکول به بهبود فضای خارجی موجود شود.
۱۳۹۴/۱۰/۱۱ - ۲۳:۰۱
اکنون بهترین زمان برای خرید خانه است
بانک مرکزی اعلام کرد که قیمت هر متر خانه در آذرماه با افزایش حدود ۰.۵ درصدی همراه بوده است. با این حال تاکید شده که اکنون بهترین فرصت برای خرید خانه است.
۱۳۹۴/۱۰/۷ - ۱۵:۲۹
موج جدید بیکارانی با مدارک فوق‌لیسانس و دکترا
صاحبان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکترا اما بیکار، معضل جدید کشور در سال‌های آتی خواهد بود. فارغ التحصیلانی که به دلیل عدم توجه به نیازهای بازار کار بعد از پایان سال‌های طولانی تحصیل باید کفشهای آهنین یافتن شغل را به پا کنند.
۱۳۹۴/۱۰/۷ - ۰۰:۵۰
جدایی میاندرود از ساری: (بخش نخست)
آخرین سنگرهای میاندرود / یوسف نژاد و زارعی؛ شاید وقتی دیگر
شاید کمتر کسی فکر میکرد که چند سال پس از یک اقدام ناگهانی در حوزه استحفاظی شهرستان ساری که منجر به تجزیه شهرستان و مستقل شدن بخش میاندرود شد .
۱۳۹۴/۱۰/۶ - ۱۱:۵۷
حوزه انتخابیه مهم مازندران در انتظار تحول:
چرا قائم شهر،سواد کوه،جویبار،سیمرغ و سوادکوه شمالی به یک نماینده قوی نیاز دارد / ضرورت حضور "ادیانی" در مجلس
سیاست یعنی چه کسی چه چیزی را کِی و چگونه به دست می آورد.مهمترین عاملی که سبب می شود تا یک شخص یا جریان سیاسی در حوزه عمل خود تبدیل به یک "بِرند" شود اولا قدرت و مهارت های فردی خود وی و دوما تشخیص درست و مناسب شرایط محیطی و روابطی هستند که وی توانسته است با تکیه بر دانش و مهارت های علمی و تجربی خود آنها را متاثر کرده و در خدمت اهدافش قرار دهد.
۱۳۹۴/۱۰/۵ - ۰۸:۲۶
ورود رسمی کاندیدای اعتدال گرای محبوب در حوزه قائم شهر، سوادکوه ، سیمرغ و جویبار به عرصه انتخابات:
حاج قربان بوداغی (حاج حیدر) برای انتخابات مجلس ثبت نام کرد
حاج قربان بوداغی (حاج حیدر) که یکی از نامزدهای پراقبال این دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قائم شهر ، سوادکوه ، سوادکوه شمالی ، جویبار و سیمرغ است و رویکرد اعتدالی دارد با همراهی جمعی زیادی از علاقمندان پرشور خود جهت ثبت نام در انتخابات پیش روی وارد فرمانداری قائم شهر شده و با ارائه مدارک لازم و تکمیل فرم های مربوطه ثبت نام کرد .
۱۳۹۴/۱۰/۳ - ۲۳:۰۸
گزارشی از چالش‌های تفکیک زباله از مبدا در گلستان
جولان دوره‌گردها در سطل‌های زباله
بیش از هفت سال از آغاز طرح تفکیک زباله از مبدأ در گلستان می‌گذرد، اما همچنان بخش اعظم زباله خشک استان توسط دوره‌گردها و به صورت غیر قانونی و غیر بهداشتی جمع آوری می شود. به گفته مسئولان حدود ۷۰ درصد از ۷۰۰ گرم زباله تولیدی هر گلستانی در یک روز، تر است و قابلیت تبدیل‌شدن به کمپوست را دارد. اما متاسفانه نه‌تنها این زباله تفکیک نمی‌شوند، بله شاهدیم که در ساعات مختلف شبانه‌روز، بخش خشک این زباله‌ها، توسط دوره گردان به سرقت می‌رود و تلی از زباله‌های تر در کنار سطل‌های زباله مشاهده می‌شود.
۱۳۹۴/۱۰/۲ - ۰۹:۰۹
گزارش وارش از خواب سنگین گردشگری زمستانی در شمال ایران؛
گردشگري زمستاني، شايد وقتي ديگر
بار دیگر زمستان تازه ای فرا رسید و اولین چیزی که به فکر هر کسی می رسد آمادگی برای سرمای هوا و مشکلات ناشی از آن است. اما این زمستان سرد فرصت های بی شماری را نیز در حوزه های مختلف فراهم می کند که می تواند فایده های زیادی داشته باشد. از جمله در حوزه گردشگری، فرصت «گردشگری زمستانی» است که نه تنها در شمال کشور بلکه در ایران هم سالهاست همانند مرد یخی دوران باستان علی رغم پتانسیل های بالا در این حوزه یخ‌زده و برای آن برنامه مدونی دیده نشده است .
۱۳۹۴/۱۰/۲ - ۰۸:۳۱
اداره نانوایی به دست معلولان ذهنی در گرگان
آب، آرد، نان؛ تنور زندگی چه داغ است اینجا
این روزها این پاک‌ترین انسان‌ها و مخلص‌ترین بندگان در نانوایی «بهکوش» باجان و دل خویش نان به دست مردم می‌دهند تا به ما بیاموزند که با کمبود جسمانی و ذهنی می‌توان هر کاری کرد و آن‌ها نه نیازمند ترحم بلکه نیازمند باور کسانی هستند که خود را حامی آنان می‌دانند.
۱۳۹۴/۹/۲۸ - ۱۵:۵۸