امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۰
آخرین اخبار : جوابیه خونه به خونه در پاسخ به مجری برنامه نود ثبت ۱۰ فوتی ناشی از تصادفات در مازندران ۱۹ توصیه پلیس برای پيشگيری از سرقت منزل در تعطیلات نوروزی استاندار مازندران: رتبه دوم مازندران در تردد مسافران نوروزی/تقدیر رییس جمهور از خدمات استاندار مازندران نجات مرد ۴۰ ساله ای که اقدام به خودکشی کرده بود شهروند ۸۱ ساله آملی داوطلب شرکت در انتخابات شورای شهر شد
در آستانه ۱۴ سالگی لیگ قهرمانان آسیا؛
مروری بر گاف های تیم های ایرانی در آسیا
فوتبال ایران در ادوار گذشته لیگ قهرمانان آسیا موفق به قهرمانی نشده که در این بین مشکلات و اشتباهات تاریخی یکی از دلایل این ناکامی بوده است؛ خصوصا اتفاقاتی که باعث حذف استقلال و سپاهان شد.
۱۳۹۴/۱۱/۲۲ - ۲۰:۲۳
۱۰۰ میلیارد تومان تبلیغات کاندیداها در ۱۰ روز
نیویورک تایمز در گزارشی به هزینه کاندیداهای جمهوری خواه علیه یک دیگر، پیش از انتخابات ایالت نیوهمپشایر پرداخته است.
۱۳۹۴/۱۱/۲۲ - ۱۴:۲۵
نماینده شمالی تشریح کرد:
رابطه هزینه‌های انتخاباتی‌ حسن روحانی با موسسه ثامن‌الحجج
متاسفانه دفتر مرکزی این موسسه در خیابان کریمخان ستاد مرکزی آقای روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۲ بود و این موضوع این شائبه را ایجاد کرده که عدم تعیین تکلیف این موسسه به همین دلیل بوده است.
۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۲۰:۵۵
پس از دانشگاه علوم پزشکی ساری نوبت به دانشگاه علوم کشاورزی رسید:
نامه اعتراضی جمعی از فعالین فرهنگی دانشگاه کشاورزی ساری / درخواست ایجاد فضای تعاملی در دانشگاه!
فضای دانشگاهی در ساری برای دومین بار طی هفته جاری شاهد محیط اعتراضی نسبت به برخی از اقدامات روسای دانشگاه ها بوده است.
۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۱۳:۲۳
نماینده شدن چقدر هزینه دارد؟
عضویت در مجلس نمایندگان خرج دارد. برخی از این داوطلبان به صورت فردی و برخی ائتلافی دست به جیب می‌شوند، در این گزارش نگاهی داریم به هزینه‌هایی که این افراد باید از جیب بگذارند.
۱۳۹۴/۱۱/۹ - ۲۳:۱۳
گزارشی از برگزاری کنسرت های موسیقی در گرگان
آغوش باز مردم گرگان به روی کنسرت‌ها
در سال جاری گرگانی‌ها حدود ۹۰۰ میلیون تومان برای تماشای ۲۹ سانس کنسرت هزینه کرده اند. بررسی قیمت بلیط‌ها نشان می‌دهد اقشار متوسط و ضعیف از این کنسرت‌ها بهره‌ای نبرده‌اند.
۱۳۹۴/۱۱/۹ - ۱۹:۴۲
قطع اضافه‌کاری ۲۶۴هزار نفر / حال بازار کار خوب نیست!
با وجود افزایش ۶۳۵ هزارنفری تعداد شاغلان کشور از پاییز ۹۳ تا ۹۴، رکود اقتصادی و سکته فعالیت‌ها باعث کاهش تولید، فروش و در نتیجه افت پرداختی بنگاه‌ها و حذف اضافه‌کاری ۲۶۴ هزارنفر شده است.
۱۳۹۴/۱۱/۸ - ۱۵:۱۹
معضلی به نام زندان در خلیل شهر
فعالیت زندان در شهر نه تنها با قانون انتقال زندانها مغایرت دارد بلکه مستند به بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری نیز با منع قانونی همراه است
۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۲۲:۱۰
زندانی مازندرانی‎الاصل آزاد شده توسط امریکا کیست؟
کمتر کسی نام زندانیانی که آمریکا در پی مبادله زندانیان با ایران در جریان برجام آزاد کرده را از قبل شنیده است اما در بین این اسامی، یک نام برای مازندرانی‎ها و اهالی شهرستان جویبار آشناست.
۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۸
مهدی عبوری اسطوره بزرگ سازندگی در طول تاریخ شهر ساری
عملکرد عبوری در بین همه شهرداران طول تاریخ ساری منحصر به فرد بوده و با همه کم لطفی هایی که در حق او شده اما او مهربانترین شهردار با شهر / شهرداری و شهروندان بوده است و همواره محور هماهنگی و اتحاد بین شهرداری و شورای شهر و البته اعضای این نهاد مردمی بوده است .
۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۲۲:۵۲