امروز : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۹
آخرین اخبار : اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی‌ارشد در نیمه‌ دوم خرداد درد بی‌درمان صفحه نخست روزنامه های ۲۳ اردیبهشت مازندران انتشار اسناد ابطال انتخابات با چه هدفی صورت می گیرد؟! / تنها مرجع تصمیم گیری نهایی در مورد انتخابات هیئت مرکزی نظارت است کسب ۷۲ نشان توسط ورزشکاران مازندرانی طی ۶۸ روز سال ۹۶ هیأت اجرایی متقاعد به تایید انتخابات شورای شهر ساری نشد
حکایت یک پل کابلی عجیب در مازندران؛
این پل به یک باد بند است! / فرماندار چالوس: بهتر است روستائیان مسیر ارتباطی دیگری را برای رفت‌وآمد به شهر انتخاب کنند!
تنها راه ارتباطی اهالی روستای شهرآرای بخش مرکزی چالوس به یک باد بند است و دانش‌آموزان پایه اول هر روز « بابا بیا من را از روی پل عبور ده» را با اضطراب مشق می‌کنند.
۱۳۹۵/۸/۱ - ۱۹:۵۰
وعده های بی عمل انگیزه تجار را کور کرد
کاهش ۳۰ درصدی صادرات استان گلستان
صادرات گلستان امسال ۳۰ درصد کاهش‌یافته و این استان در مسیر شناسایی بازارهای هدف صادراتی برای جبران این کسری در نیمه دوم سال است.
۱۳۹۵/۸/۱ - ۱۹:۳۴
مطالبات گندم و جوکاران گلستانی هنوز پرداخت نشده است:
دست خالی و کام تلخ ۶ ماهه کشاورزان
۶ ماه از برداشت محصول جو و گندم گلستان می‌گذرد و همچنان کام کشاورزان از پرداخت نشدن مطالبات تلخ است.
۱۳۹۵/۷/۲۷ - ۱۸:۳۲
دفع غیر بهداشتی زباله در شهر ساحلی عباس آباد به مرز بحرانی رسید
هر دم از این باغ بری می رسد
فرماندار عباس آباد: هم اکنون حجم انبوهی از زباله های تولیدی شهرستان عباس آباد در محدوده ساحلی تخلیه و دپو می شود و این وضعیت فاجعه بار در این منطقه به مرز بحران رسیده است.
۱۳۹۵/۷/۲۷ - ۱۸:۲۲
۱۱۰۰۰ خانواده در استان گلستان درگیر مواد مخدر هستند / گلستان؛ استانی در مسیر ترانزیت مواد مخدر به اروپا
مسئولان می‌گویند که «در حوزه مواد مخدر سپر بلای اروپایی‌ها شده‌ایم» این حکایت ۱۱ هزار خانواده گلستانی است که درگیر با معضل اعتیاد هستند اما برخوردها بیشتر با خرده‌فروشان صورت می‌گیرد.
۱۳۹۵/۷/۱۸ - ۱۶:۱۰
همه گزینه های مدیریت ارشد یک واحد دانشگاهی/آزمونی به نام انتخاب رییس دانشگاه آزاداسلامی واحد رامسر
انتخاب رییس آینده دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر طی روزهای اخیر یکی از مباحث مهم در محافل مختلف بوده و به جد پیگیری می شود.از این رو طی روز های اخیر گزینه های مختلفی برای سمت ریاست این واحد دانشگاهی مطرح شده است که هر یک از این اسامی به نوع خود دارای شانس برای حضور دراین سمت هستند.
۱۳۹۵/۷/۱۸ - ۱۳:۰۵
با حضور پیشکسوتان فوتبال و مسئولان مراسم سالگرد هادی نوروزی زیر بارش شدید باران برگزار شد
کوتاهی مسئولان بابل در بزرگداشت کاپیتان فقید / باران مراسم سالگرد نوروزی را به هم زد
اولین سالگرد هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس در حالی با حضور تعدادی از مسئولان و شخصیت های ورزشی سیاسی ، همبازیان وی و پیشکسوتان فوتبال در روستای کپورچال و بر سر مزار وی برگزار شد که حتی یک دقیقه هم روی مدیریت این برنامه فکر نشد.
۱۳۹۵/۷/۹ - ۱۳:۳۱
ضوابط و سود کارت‌های اعتباری به نفع جامعه کارگری نیست :
کارگران از کارت های اعتباری بی نصیب هستند
عرضه کارت‌های اعتباری مرابحه چند روزی است آغاز شده اما ضوابط و سود آن به گونه‌ای است که جامعه کارگری امکان استفاده از این تسهیلات را ندارد.
۱۳۹۵/۷/۷ - ۱۵:۴۹
با ۴۰ میلیون تومان چه خودروی خارجی می توان خرید؟ +جدول
شرکت های خودروسازی که در بازارهای بین المللی فعال هستند ارائه خودروهای ارزان قیمت با کیفیت قابل قبول و نفوذ در بازار پرفروش خودروها با سطح قیمتی پایین از جمله اهدافشان است؛ موضوعی که شاید از سوی خودروسازهای داخلی همیشه رعایت نشود.
۱۳۹۵/۴/۱۶ - ۱۸:۳۲
بیش از ۱۵ ماه از وعده شورای شهر ساری و شهرداری در مورد اجرای فاز دوم پارک ملل می گذرد
گیرِ توسعه پارک ملل کجاست؟
با توجه به اینکه تنها یک سال تا پایان دوره چهارم شورای شهر ساری باقیمانده باید دید آیا شهرداری می تواند در این مدت این طرح بزرگ را که مطمئنا در جذب گردشگری ساری بسیار تاثیرگذار خواهد بود، به پایان برساند
۱۳۹۵/۳/۲۰ - ۱۶:۴۲