موسسه ملل
امروز : شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۶
آخرین اخبار : بسته های سیاستی و منشور کاری استاندار مازندران رونمایی شد تقدیر مقام معظم رهبری از کارگردان فیلم «ویلایی‌ها» ثبت‎نام در آزمون استخدامی وزارت نفت آغاز شد اعلام قیمت انواع برنج در بازار مازندران ۵ کیلوگرم حشیش در ساری کشف شد اجرای ۸۰۰۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در مازندران
من کارگزار بودم يقه زنجاني را بگيريد
روز گذشته نخستين جلسه دادگاه متهمان رديف دوم و سوم پرونده نفتي در مرحله تجديدنظر در شعبه ٢٨ دادگاه انقلاب، به رياست قاضي محمد مقيسه برگزار شد. در اين جلسه که دو متهم رديف دوم و سوم و وکلاي مدافع آنها و وکلاي شرکت ملي نفت حضور داشتند، نجفي نماينده دادستان کيفرخواست صادره براي متهم رديف دوم را قرائت کرد که بر اساس آن، اتهام متهم رديف دوم، اخلال در نظام اقتصادي، پول‌شويي و کلاهبرداري عنوان شد.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۰۷:۴۹
آیت الله به جای آیت الله ؛
هاشمی شاهرودی رییس جدید مجمع تشخیص مصلحت می شود ؟
وقتی آیت الله هاشمی رفسنجانی دارفانی را وداع گفت در میان اهل سیاست و رسانه این سوال مطرح شد که چه کسی به صندلی ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام تکیه خواهد زد ؟
۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۴:۴۹
چه کسی ساحل را در بندر زنانه و مردانه کرد؟
در حالی که فرماندار ۳۰ ساله شهر و مقامات کمیته در حال نصب تابلوهای زنانه و مردانه در کرانه سی کیلومتری دریا بودند، پلاژداران، صاحبان مغازه‌ها، جوانان و گروه‌های سیاسی، با صدور اعلامیه و تشکیل میتینگ و راهپیمایی علیه این تصمیم به اعتراض برخاستند.
۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۰۷:۵۰
«پریدن از ارتفاع» به قصد خودکشی، دارای بیشترین فراوانی
رئیس اورژانس اجتماعی کشور گفت: در سال ۹۵ اورژانس اجتماعی موفق به جلوگیری از ۵۲۲۵ مورد خودکشی از سه طریق فعالیت خط ۱۲۳، خدمات سیار و مراکز مداخله در بحران شد.
۱۳۹۶/۴/۱۶ - ۱۰:۵۶
پایین بودن سرانه کار مفید؛
۸۰درصد بیکاری پنهان
ساعت کار به مدت زمانی گفته می‌شود که فرد مشغول کار است و در ازای آن حقوق می‌گیرد. هرچه میزان کار مفید افزایش یابد بهره‌وری مجموعه و نیروی کار به همان نسبت بالا می‌رود.
۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۰۷:۳۷
سد گلورد فردا آبگیری می شود؛
شروع خوب یا آغاز دوران بد؟
مهندس ظفرنژاد ادامه می دهد:سدها تالاب‌ها و دریاچه‌های کشور را تخریب و نابود کرده‌اند و رودهای کشور را خاموش و از جغرافیای کشور پاک کرده‌اند.
۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۴:۵۸
نگاهی به وضعیت سیاسی این روزهای شیخ نور:
وقتش رسیده تا شیخ نور به جایگاه اصلی خود بازگردد؟
عبدالله ناصری فعال سیاسی اصلاح طلب خاطرنشان کرد:" با تمام این احوال هر زمان که ناطق نوری خودش خواستار معاونت اولی یا وزارت باشد، مطمئنا حسن روحانی به او چک سفید امضا خواهد داد. "
۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۰:۴۱
سیاهی چای بر سرنوشت «کارخانه قوام» نشست
سرنوشت کارخانه چای «نو» معروف به کارخانه «قوام» که از میراث ماندگار پدر چای کشور در لاهیجان بوده، به رنگ سیاه چای در آمده و در آستانه تخریب است.
۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۰۷:۱۹
چند میلیون خانوار ایرانی مستاجرند؟
به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی هر خانوار ایرانی برای تأمین مسکن خود به‌ طور میانگین ١٢‌میلیون تومان در‌ سال هزینه می‌کند.
۱۳۹۶/۴/۹ - ۲۰:۱۳
همزمان با فصل استفاده از دریا:
قصه تلخ بی سرو سامانی سواحل خزر
قصه ساحل خزر که زیر موج دریا همچون کودک بی کس و کاری آرمیده است داستان بزرگ شدن و پا به سن گذاشتن کودکی است که با وجود کهولت سن و بزرگ شدن هنوز او را به فرزندی قبول نکرده اند .اینجا در مازندران داستان تلخ ساحل خزر هنوز ادامه دارد.
۱۳۹۶/۴/۷ - ۱۴:۴۴