امروز : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۷
آخرین اخبار : ۶۲ میلیون پرونده سلامت الکترونیک تشکیل شده است / بیماری های غیرواگیر علت ۹۰درصد مرگ و میرها در ایران است قصه پرغصه فلسطین هر انسان حق طلب را می‌آزارد/ هیچ‌کس نباید انتظار ویژه‌ای در قبال کمک به مقاومت داشته باشد/ دستاوردهای عظیم الگوی مقاومت در مقابل خسارات سنگین روند سازش معاون قضایی دادگستری مازندران: اقدامات شهرداری ساری در مورد زباله بر اساس قانون است / تیر کاسبان زباله به سنگ خورد! صفحات نخست روزنامه ورزشی۲اسفند ۱۳۹۵ واکنش باران کوثری به پست اینستاگرامی جردن باروز کشتی‌گیر آمریکایی مدل جدید لپ تاپ گیمینگ Razer Blade رونمایی شد
ضوابط و سود کارت‌های اعتباری به نفع جامعه کارگری نیست :
کارگران از کارت های اعتباری بی نصیب هستند
عرضه کارت‌های اعتباری مرابحه چند روزی است آغاز شده اما ضوابط و سود آن به گونه‌ای است که جامعه کارگری امکان استفاده از این تسهیلات را ندارد.
۱۳۹۵/۷/۷ - ۱۵:۴۹
با ۴۰ میلیون تومان چه خودروی خارجی می توان خرید؟ +جدول
شرکت های خودروسازی که در بازارهای بین المللی فعال هستند ارائه خودروهای ارزان قیمت با کیفیت قابل قبول و نفوذ در بازار پرفروش خودروها با سطح قیمتی پایین از جمله اهدافشان است؛ موضوعی که شاید از سوی خودروسازهای داخلی همیشه رعایت نشود.
۱۳۹۵/۴/۱۶ - ۱۸:۳۲
بیش از ۱۵ ماه از وعده شورای شهر ساری و شهرداری در مورد اجرای فاز دوم پارک ملل می گذرد
گیرِ توسعه پارک ملل کجاست؟
با توجه به اینکه تنها یک سال تا پایان دوره چهارم شورای شهر ساری باقیمانده باید دید آیا شهرداری می تواند در این مدت این طرح بزرگ را که مطمئنا در جذب گردشگری ساری بسیار تاثیرگذار خواهد بود، به پایان برساند
۱۳۹۵/۳/۲۰ - ۱۶:۴۲
حریق بی‌تدبیری بر دامن بلندترین برج آجری جهان
محوطه برج گنبدکاووس در آتش ناهماهنگی‌ها سوخت
بی احتیاطی یک عابر آتش به دامان بلندترین برج آجری جهان انداخت و در میان ناهماهنگی مدیران گنبدی محوطه تنها اثر ثبت جهانی گلستان سوخت.
۱۳۹۵/۳/۱۴ - ۱۸:۱۵
گزارش وارش نیوز در خصوص عدم اجرای اقتصاد مقاومتی در مازندران تایید شد؛
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران: مدیران مازندرانی اقدام و عمل را آغاز نکرده اند !
رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان سکان‌دار جمهوری اسلامی ایران در ابتدای هر سال با عناوینی راهبردی، راه را برای مسئولان و مدیران اجرایی ترسیم می نمایند تا با سرمشق قرار دادن این رهنمودها برای هرچه بهتر شدن اوضاع درونی کشور قدم بردارند. یکی از این مسائلی که ایشان سالهاست در سخنرانی های متعدد خویش بر اجرای درست و اصولی آن در کشور تاکید نموده اند موضوع « اقتصاد مقاومتی » است.
۱۳۹۵/۳/۱۲ - ۱۳:۰۳
چک‌هایی که ضامن بانکی شدند؛
انفجار صدور چک بی‌محل توسط کلاهبرداران/ چک برگشتی رکورد زد
بانک مرکزی اعلام کرد در ۱۰ ماهه ابتدای سال ۹۴ جمعاً ۷.۸ میلیون فقره چک به مبلغ ۹۴۰ هزار میلیارد ریال با میانگین مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال، چک برگشت خورده است.
۱۳۹۵/۳/۵ - ۲۲:۰۴
شکستن لوله انتقال نفت گاز در ساری:
نَشت نفت گاز در رودخانه تجن؟ / سکوت مسئولان و اوج گیری شایعات
براساس گزارشات دریافتی از خبرنگاران میدانی وارش نیوز بر اثر برخورد اجسام سخت که احتمالا تنه درختان قطع شده توسط سیل اخیر بوده است یکی از لوله های اصلی انتقال نفت در منطقه پائین دزا شهر ساری دچار شکستگی شده است که این مسئله موجب نشت حجم قابل توجهی از مشتقات نفتی در رودخانه تجن شد.
۱۳۹۵/۱/۳۰ - ۱۱:۰۳
چه عبارت‌هایی درباره زنان در اینترنت جستجو می‌شود؟
طراحان پوسترهایی درباره زنان، می‌گویند این تصاویر هر بیننده‌ای را شوکه می‌کنند چراکه نشان می‌دهند چه کلمات تحقیرآمیزی در اینترنت درباره زنان جستجو می‌شود.
۱۳۹۵/۱/۲۰ - ۱۸:۳۶
بنگاه عروسی در تلگرام
نام گروه خواستاگرام است. با درج نام و عکس و اطلاعات متقاضیان ازدواج و دریافت مبلغ ٢٠ تا ٤٠ هزار تومان، شرایط ازدواج آنها را فراهم می‌کنند. در شرایطی که همه نهادهای مسئول و ذی‌ربط آه از نهادشان بلند است که نرخ ازدواج پایین آمده؛ اما شرایطش را فراهم نمی‌کنند، چقدر می‌توان به رشد چنین گروه‌هایی خرده گرفت؟حضور چنین گروه‌هایی در تمامی جهان مرسوم است.
۱۳۹۵/۱/۲۰ - ۱۷:۵۴
۳.۹ میلیون خانوار شهری بدون شاغل شدند؛
افزایش قابل توجه خانوارهای فاقدشاغل
۷۲۲ هزار خانوار شهری در ۳سال اخیر شاغلان خود را از دست دادند و حالا تقریبا ۲۶ درصد خانوارهای ساکن شهرها با جمعیت ۱۳.۸ میلیون نفر بدون فرد شاغل اداره می‌شوند و منبع درآمدی آنها مشخص نیست.
۱۳۹۵/۱/۱۵ - ۲۳:۳۲