امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۰
آخرین اخبار : جوابیه خونه به خونه در پاسخ به مجری برنامه نود ثبت ۱۰ فوتی ناشی از تصادفات در مازندران ۱۹ توصیه پلیس برای پيشگيری از سرقت منزل در تعطیلات نوروزی استاندار مازندران: رتبه دوم مازندران در تردد مسافران نوروزی/تقدیر رییس جمهور از خدمات استاندار مازندران نجات مرد ۴۰ ساله ای که اقدام به خودکشی کرده بود شهروند ۸۱ ساله آملی داوطلب شرکت در انتخابات شورای شهر شد
همه گزینه های مدیریت ارشد یک واحد دانشگاهی/آزمونی به نام انتخاب رییس دانشگاه آزاداسلامی واحد رامسر
انتخاب رییس آینده دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر طی روزهای اخیر یکی از مباحث مهم در محافل مختلف بوده و به جد پیگیری می شود.از این رو طی روز های اخیر گزینه های مختلفی برای سمت ریاست این واحد دانشگاهی مطرح شده است که هر یک از این اسامی به نوع خود دارای شانس برای حضور دراین سمت هستند.
۱۳۹۵/۷/۱۸ - ۱۳:۰۵
با حضور پیشکسوتان فوتبال و مسئولان مراسم سالگرد هادی نوروزی زیر بارش شدید باران برگزار شد
کوتاهی مسئولان بابل در بزرگداشت کاپیتان فقید / باران مراسم سالگرد نوروزی را به هم زد
اولین سالگرد هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس در حالی با حضور تعدادی از مسئولان و شخصیت های ورزشی سیاسی ، همبازیان وی و پیشکسوتان فوتبال در روستای کپورچال و بر سر مزار وی برگزار شد که حتی یک دقیقه هم روی مدیریت این برنامه فکر نشد.
۱۳۹۵/۷/۹ - ۱۳:۳۱
ضوابط و سود کارت‌های اعتباری به نفع جامعه کارگری نیست :
کارگران از کارت های اعتباری بی نصیب هستند
عرضه کارت‌های اعتباری مرابحه چند روزی است آغاز شده اما ضوابط و سود آن به گونه‌ای است که جامعه کارگری امکان استفاده از این تسهیلات را ندارد.
۱۳۹۵/۷/۷ - ۱۵:۴۹
با ۴۰ میلیون تومان چه خودروی خارجی می توان خرید؟ +جدول
شرکت های خودروسازی که در بازارهای بین المللی فعال هستند ارائه خودروهای ارزان قیمت با کیفیت قابل قبول و نفوذ در بازار پرفروش خودروها با سطح قیمتی پایین از جمله اهدافشان است؛ موضوعی که شاید از سوی خودروسازهای داخلی همیشه رعایت نشود.
۱۳۹۵/۴/۱۶ - ۱۸:۳۲
بیش از ۱۵ ماه از وعده شورای شهر ساری و شهرداری در مورد اجرای فاز دوم پارک ملل می گذرد
گیرِ توسعه پارک ملل کجاست؟
با توجه به اینکه تنها یک سال تا پایان دوره چهارم شورای شهر ساری باقیمانده باید دید آیا شهرداری می تواند در این مدت این طرح بزرگ را که مطمئنا در جذب گردشگری ساری بسیار تاثیرگذار خواهد بود، به پایان برساند
۱۳۹۵/۳/۲۰ - ۱۶:۴۲
حریق بی‌تدبیری بر دامن بلندترین برج آجری جهان
محوطه برج گنبدکاووس در آتش ناهماهنگی‌ها سوخت
بی احتیاطی یک عابر آتش به دامان بلندترین برج آجری جهان انداخت و در میان ناهماهنگی مدیران گنبدی محوطه تنها اثر ثبت جهانی گلستان سوخت.
۱۳۹۵/۳/۱۴ - ۱۸:۱۵
گزارش وارش نیوز در خصوص عدم اجرای اقتصاد مقاومتی در مازندران تایید شد؛
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران: مدیران مازندرانی اقدام و عمل را آغاز نکرده اند !
رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان سکان‌دار جمهوری اسلامی ایران در ابتدای هر سال با عناوینی راهبردی، راه را برای مسئولان و مدیران اجرایی ترسیم می نمایند تا با سرمشق قرار دادن این رهنمودها برای هرچه بهتر شدن اوضاع درونی کشور قدم بردارند. یکی از این مسائلی که ایشان سالهاست در سخنرانی های متعدد خویش بر اجرای درست و اصولی آن در کشور تاکید نموده اند موضوع « اقتصاد مقاومتی » است.
۱۳۹۵/۳/۱۲ - ۱۳:۰۳
چک‌هایی که ضامن بانکی شدند؛
انفجار صدور چک بی‌محل توسط کلاهبرداران/ چک برگشتی رکورد زد
بانک مرکزی اعلام کرد در ۱۰ ماهه ابتدای سال ۹۴ جمعاً ۷.۸ میلیون فقره چک به مبلغ ۹۴۰ هزار میلیارد ریال با میانگین مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال، چک برگشت خورده است.
۱۳۹۵/۳/۵ - ۲۲:۰۴
شکستن لوله انتقال نفت گاز در ساری:
نَشت نفت گاز در رودخانه تجن؟ / سکوت مسئولان و اوج گیری شایعات
براساس گزارشات دریافتی از خبرنگاران میدانی وارش نیوز بر اثر برخورد اجسام سخت که احتمالا تنه درختان قطع شده توسط سیل اخیر بوده است یکی از لوله های اصلی انتقال نفت در منطقه پائین دزا شهر ساری دچار شکستگی شده است که این مسئله موجب نشت حجم قابل توجهی از مشتقات نفتی در رودخانه تجن شد.
۱۳۹۵/۱/۳۰ - ۱۱:۰۳
چه عبارت‌هایی درباره زنان در اینترنت جستجو می‌شود؟
طراحان پوسترهایی درباره زنان، می‌گویند این تصاویر هر بیننده‌ای را شوکه می‌کنند چراکه نشان می‌دهند چه کلمات تحقیرآمیزی در اینترنت درباره زنان جستجو می‌شود.
۱۳۹۵/۱/۲۰ - ۱۸:۳۶