امروز : پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۹
آخرین اخبار : علت مرگ ۷۴ درصد ایرانی ها چیست؟ مهر با باران می‌آید/وضعیت جوی نسبتاً آرام در واپسین روزهای شهریور بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم/فریدون مشیری شاعری از جنس بهار+عکس پرداخت سود سهام عدالت در مهرماه / لزوم انجام مراحل انحصار وراثت برای واریز سود دستور زنگنه برای استخدام یک "ژن خوب" + سند جزئیات کامل چک جدید صیاد + عکس
چند میلیون خانوار ایرانی مستاجرند؟
به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی هر خانوار ایرانی برای تأمین مسکن خود به‌ طور میانگین ١٢‌میلیون تومان در‌ سال هزینه می‌کند.
۱۳۹۶/۴/۹ - ۲۰:۱۳
همزمان با فصل استفاده از دریا:
قصه تلخ بی سرو سامانی سواحل خزر
قصه ساحل خزر که زیر موج دریا همچون کودک بی کس و کاری آرمیده است داستان بزرگ شدن و پا به سن گذاشتن کودکی است که با وجود کهولت سن و بزرگ شدن هنوز او را به فرزندی قبول نکرده اند .اینجا در مازندران داستان تلخ ساحل خزر هنوز ادامه دارد.
۱۳۹۶/۴/۷ - ۱۴:۴۴
تایید بیکاری ۱۰۳ کارگر مینودشتی؛
تنها کارخانه تولید فولاد شمال شرق کشور تعطیل شد
تلاش می کنیم مشکلات آن ها را حل کنیم اما به مراجع ذیربط هم اعلام کرده ام مشکل کارخانه نورد فولاد مینودشت مشکلی نیست که بتوانیم در استان آن را حل کنیم.
۱۳۹۶/۴/۵ - ۱۸:۵۲
با عنوان خانه‌دوست كجاست دو تا دشمن تراشيدم
یکم تیر ١٣١٩ روز ملاقات اول عباس کیارستمی بود با هستی؛ هنرمندی که جهانی بی‌قاعده داشت و قواعدش در هر رفتار و بازی و اثر مختص همان کار بود؛ هنرمندی که در هر کاری از خودش فراتر می‌رفت و یافته‌ای تازه عرضه می‌کرد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۰۲:۱۰
سرنوشت ۹ ماه دروغ و پنهان‌کاری/هیرکان فقط ۳۵ روز زنده بود
دفتر بازرسی سازمان حفاظت محیط زیست پس از انتظاری طولانی طی گزارشی زمان مرگ هیرکان را ۳۵ روز بعد از رهاسازی اعلام کرد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۶:۴۵
«تیک آف» خلبانِ اصولگرایان برای انتخابات ۱۴۰۰
خبرها اما حکایت از این دارد که ریاست محمد باقر قالیباف بر ستاد اجرایی فرمان امام قطعی شده است .
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۰۴:۱۷
چرا هیچ کس متوجه وخامت اوضاع نیست؟!
آیا واقعا نباید نشست و برای استان مازندران که ٣ دهه پیش ٩٧ درصد اراضی کشاورزی اش با انباشت آب مواجه بود ولی حالا ٤٨ درصدش در آستانه خشکسالی قرار دارد گریست؟
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۲۳:۰۷
پایان تلخ زندگی هیرکان/ ابهام در سرنوشت وِرکان
نزدیک به ۳ سال قبل بود که ناگهان سر و کله ۲ توله پلنگ در مقابل اداره محیط‌ زیست شهرستان کردکوی واقع در غرب استان گلستان پیدا شد وفرد یا افرادی که هیچگاه هویتشان معلوم نشد این خواهر و برادر را از طریق سر راه قرار دادن وارد ماجراهایی کردند که فرجام زندگی یکی از آن ها مرگ بود.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۴:۱۱
ابتکار بماند یا برود؟
«دولت محیط زیست»، این یکی از القابی است که در رسانه‌ها و گفته‌های مسئولان درباره دولت حسن روحانی ذکر می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۰۹:۲۹
عقب ماندگی تا کی تا کجا؟
مازندران همچنان بدون منطقه آزاد /از بین همه مناطق آزاد پوچ برای مازندران
پس از گذشت سه دهه از ایجاد مناطق آزاد؛ مازندران هنوز از منطقه آزاد تجاری محروم است. این اتفاق در حالی صورت می گیرد که مناطقی از مازندران و بالاخص بندر امیرآباد به لحاظ زیر ساختی شانسی برای معرفی به عنوان منطقه آزاد تجاری را دارد .
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۰۰:۳۵